قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات چراغ برق :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات چراغ برق به دقت ملاحظه فرمایید.

چراغ برق

ورود کاربران به وب‏‌سایت چراغ برق و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین چراغ برق از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏شود.

چراغ برق

قوانین عمومی:

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های چراغ برق منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و خدمات چراغ برق تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:

 

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات چراغ برق اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:

 

هنگامی که شما از خدمات چراغ برق استفاده مینمایید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به چراغ برق ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که چراغ برق به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی)به درخواست شما پاسخ دهد.

قوانین و مقررات

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد چراغ برق برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند ، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه چراغ برق را در پروفایل خود لغو کنند.

چراغ برق

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

 

چراغ برق به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند ، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

قوانین و مقررات

چراغ برق متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را ، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت چراغ برق ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

چراغ برق

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات چراغ برق ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط چراغ برق جزئی از اموال چراغ برق محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار چراغ برق است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای چراغ برق محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

 

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

چراغ برق

چراغ برق به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۰ بعدازظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

قوانین و مقررات

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت چراغ برق به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند چراغ برق همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در چراغ برق به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای چراغ برق محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

چراغ برق

چراغ برق مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید ، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری ، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی خدمات بدون اطلاع قبلی ، برای چراغ برق محفوظ است.

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات چراغ برق را در این صفحه به صورت کامل بخوانید سپس با دید کامل اقدام به سفارش خدمات کنید امیدواریم خرید خوبی را با چراغ برق تجربه کنید

سئو

آپ گوگل

سئو سایت

چراغ برق

فهرست